Registrace

Registrujte se on-line vyplněním formuláře

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Registrace - tímto prohlášením se vyjadřuji ke zpracování osobních údajů v rámci projektu Rodinný pas se zpracováním osobních údajů mé rodiny v rozsahu:

označení rodiny, ulice a číslo popisné, město, PSČ a kraj, kde rodina bydlí, kontaktní email rodiny, jméno a příjmení rodiče – kontaktní osoby, rok narození dítěte či dětí 

Výše uvedené osobní údaje spravuje Pardubický kraj pro následující účely:

Vydání a správa karty Rodinný pas, kontrola splnění podmínek pro poskytování slev, případné zasílání magazínu a newsletteru.

Výše uvedené osobní údaje jsou zpracovávány do doby, kdy nejmladší dítě uvedené na kartě Rodinný pas dosáhne 18 let.  

Vaše osobní údaje zpracovávané za tímto účelem jsou zadávány do databáze, kterou pro Pardubický kraj spravuje nasmlouvaný subjekt a do které mají přístup i ostatní subjekty, které se účastní projektu Rodinný pas. V nezbytném rozsahu se osobní údaje poskytují i těm subjektům, které se podílejí na případné distribuci magazínu a newsletteru. Aktuální přehled subjektů, které se účastní nebo podílí na projektu Rodinný pas je zveřejněný na webových stránkách www.rodinnepasy.cz .   

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat písemným sdělením, tím však není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním.

Více informací a kontakty na pověřence naleznete zde.Obnova neplatné karty Rodinný pas

Karta Rodinného pasu Pardubického kraje se neobnovuje z důvodu platnosti, maximálně v případě její ztráty či změny jména rodiny.

Platí do 18 let nejmladší osoby na ní uvedené.

Na prvních kartách byla uvedena informace o platnosti karty SPHERE. Jedná se o síť, kde sleva byla poskytována. Karta je sice platná do 18 let, ale můžete si ji nechat zdarma vyměnit. 

  

Rodinné pasy Pardubického kraje

TEL.: 543 211 254, 840 040 040
 

Poskytovatelé slevNejčastější dotazy

Okénko pro děti

 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku